Sandler Training - kompleksowe wsparcie organizacji sprzedażowych - szkolenia menedżerskie

Cetus Consulting to firma założona 2010 roku i prowadzona przez Jacka Czarnowskiego. Od początku współpracujemy z SANDLER TRAINING.


Sandler Training to firma z amerykańskim rodowodem, światowy lider w zakresie edukacji handlowców i menedżerów sprzedaży. Na całym świecie jest ponad 250 centrów doradczo-szkoleniowych w 29 krajach. Sandler Training działa na całym świecie na zasadzie franczyzy. Jesteśmy jedynym Centrum Doradczo-Szkoleniowym Sandler Training na terenie Polski Północnej.


Wszyscy nasi konsultanci mają kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu zespołami handlowymi. Filozofia zawarta w metodyce Sandler Training pozwala nam realizować największe i najbardziej skomplikowane projekty doradcze i szkoleniowe.

Kompleksowo wspieramy organizacje sprzedażowe, szkolimy menedżerów sprzedaży i handlowców.

Co zatem możemy dla Ciebie zrobić?

  • Audyt organizacji sprzedażowej lub/i dogłębne zbadanie potrzeb i oczekiwań w zakresie wzmacniania/restrukturyzacji działów sprzedaży.
  • Wsparcie procesów rekrutacji handlowców i menedżerów sprzedaży przy pomocy odpowiednich narzędzi psychometrycznych (Extended DISC, Devine Inventory).
  • Budowanie strategii sprzedażowych i parametryzowanie procesu sprzedaży.
  • Formułowanie bądź udoskonalanie premiowych i prowizyjnych systemów motywacyjnych.
  • Szkolenia dla menedżerów sprzedaży w zakresie umiejętności efektywnego zarządzania zespołami handlowymi.
  • Szkolenia sprzedażowe wzmacniające kompetencje handlowe, dedykowane różnym typom procesów sprzedaży. Współpracujemy z klientami, którzy sprzedają w długich i krótkich procesach sprzedaży. Wzmacniamy kompetencje zarówno handlowców pracujących w terenie, jaki i stacjonarnych, realizujących sprzedaż przez telefon lub w eksporcie. Wspieramy także Działy Obsługi Klienta.
  • Tworzenie tzw. Zestawów Dobrych Praktyk Handlowych lub Standardów Sprzedażowych.
  • „Coaching on the job”, czyli wsparcie handlowców lub/i menedżerów sprzedaży w trakcie pracy z klientami.
Jeśli chcesz poznać bliżej Sandler Training zapraszamy na stronę www.gdansk.sandler.com